Новини
Мирела Величкова, Асен и Савов на сцената на No Mercy Classic Bar в Търговище
- Детайли
- Публикувано на 21 Февруари 2024
Певицата с кадифения глас Мирела Величкова, Асен Владимиров и Петко Савов ще гостуват в град Търговище.
Музикантите ще свирят и пеят заедно в края на следващия месец, а техен домакин ще бъде популярния местен клуб "No Mercy".
Точната дата на гастрола е 23 март.
Гостуването в Търговище е част от календара на националното клубно турне на музикантите. За Мирела и Савов това е осми пореден клубен тур и първи за новосъздаденото трио, с участието на Асен.
През пролетната част от турнето, музикантите ще гостуват още във Враца, Добрич, Перущица, Плевен, Перник, Кърджали, Карлово, Пвликени, Севлиево, Русе, Дебелец, Габрово, Свищов и Велико Търново.
Точните дати, градовете и клубовете, в които атрактивното трио ще реализира участия през новата 2024 година, ще бъдат публикувани тук, както и в страниците на музикантите в социалните мрежи.